Notici Sev

Sandis Ozoliņš

OZO bārs

tour-btn«OZO bārs» ieņēmis savu tirgus nišu kā pirmais sporta bārs Jelgavas reģionā. Bārā apmeklētājiem pašlaik ir pieejamas divas atsevišķas telpas, VIP zona otrajā stāvā un āra terase. No VIP zonas otrajā stāvā un vienas iekštelpas var vērot sporta aktivitātes un vienlaikus nobaudīt kādu no karstajiem dzērieniem.

Telpas piemērotas gan relaksējošai atpūtai, gan biznesa sarunām. Uzņēmēji, kuru bērni trenējas hallē, ērti varēs turpināt darba sarunas un e-saraksti, jo klientu vajadzībām ir pieslēgts Wi-Fi bezmaksas internets.

Sporta cienītājus aicinām bārā izvietotajos televizoros kopīgi noskatīties un pārspriest iemīļoto sporta veidu – basketbola, hokeja, futbola, tenisa spēles pie kausa «Valmiermuižas» vai nobaudīt ekskluzīvu piedāvājumu – «Madonas» nefiltrēto alu.

Savukārt romantiski noskaņotie apmeklētāji varēs netraucēti parunāties, iebaudot kādu sasildošu dzērienu, jo bārā plašā sortimentā pieejami kokteiļi, stiprais alkohols, kā arī piemērotas uzkodas pie tiem.

Pēc sporta nodarbībām plašā izvēlē tiek piedāvāts atspirdzinošu bezalkoholisko dzērienu klāsts un dažādu veidu kafija.

Aicinām iegriezties pie mums, un pašiem uz vietas visu nobaudīt un izvērtēt. Pie sevis aicinām ikvienu Ozolnieku novada iedzīvotāju, jelgavnieku un pilsētas viesi. Telpas piemērotas arī ģimenes svinībām, pasākumiem bērniem un banketiem, kā arī ir pieejamas divas saunas. Svinības varēs apvienot ar aktīvu un jautru izkustēšanos ledus hallē.

«OZO bārs» atrodas Ozolnieku novada centrā, Stadiona ielā 5b.

Darba laiks:
P. 17.00-23.00
O. 17.00-23.00
T. 17.00-23.00
C. 17.00-23.00
P. 17.00-23.00
S. 12.00-
Sv. 13.00-

Jautājumos par rezervācijām vai citiem pasākumiem, kurus vēlaties rīkot “OZO bārā” zvanīt pa tālr. +371 25725700.

Sekojiet jaunumiem Twitterī @Ozobars