Notici Sev

Sandis Ozoliņš

OZO LEDUS HALLE 7 GADI- Miķeļa Latvijas izlase vs Ozo zvaigznes 10.06.15

OZO LEDUS HALLE 7 GADI- Miķeļa Latvijas izlase vs Ozo zvaigznes

Ozo Ledus Halles 7 gadu jubilejas spēle Miķeļa Latvijas izlase vs Ozo zvaigznes šogad bija īpaši spraiga. Vienu brīdi Ozo zvaigznes bija vadībā ar rezultātu 4:1, taču Miķeļa Latvijas izlases spēlētāji sasparojās un panāca 4:3, kad līdz spēles beigām bija palikušas 10 minūtes. Atlikušajā laikā Ozo zvaigznes atkal panāca divu vārtu pārsvaru 5:3. Nedaudz vēlāk rezultāts bija 6:4 Ozo zvaigžņu labā, taču nepagāja ilgs laiks un Miķeļa Latvijas izlase ar Koba Jassa efektīviem vārtiem samazināja starpību līdz minimumam. Minūti pirms spēles beigām Miķeļa Latvijas izlases spēlētāji nomainīja Edgaru Lūsiņu pret sesto laukuma spēlētāju un iespiežot pretiniekus savā aizsardzības zonā un drīz vien Miķelis Rēdlihs panāca savai komandai neizšķirtu. Līdz ar to spēles uzvarētājs tika noskaidrots bullīšos. Tika izpildīti vairāk kā 5 bullīši no katras komandas, taču vārtusargus tā arī nesanāca pārspēt, līdz Rodrigo Ābols no Ozo zvagžņu komandas pielika punktu šim trillerim apspēlējot Edgaru Lūsiņu un izcīnot savai komandai uzvaru.